Про результати проведення конкурсу на посаду директора МБК імені Лесі Українки смт.Новотроїцьке

Дата: 23.12.2021 09:51

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу

на посаду директора міського будинку культури імені Лесі Українки смт Новотроїцьке Волноваського району Донецької області

22.12.2021 р.                                                                                                               10.00 год.

Місце проведення – Відділ КМС Ольгинської ВЦА смт Новотроїцьке Волноваського району Донецької області

По списку членів конкурсної комісії: 7 чол.

Присутні на засіданні: 6 чол.

Відсутні на засіданні: 1 чол.

Голова комісії: Буркаль Інна Анатоліївна  –  начальник відділу КМС Ольгинської селищної ВЦА;

Секретар комісії: Пилипів Нелля Миколаївна – бібліотекар І категорії Новотроїцької міської бібліотеки;

Члени комісії:

Ільченко Наталя Володимирівна – спеціаліст І категорії Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації,

Мацуй Олена Іванівна – начальник відділу організаційної, кадрової та правової роботи Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації, член комісії (за згодою);

Максименко Наталя Миколаївна – завідувач музею історії селища Новотроїцьке;

Собко Ірина Григорівна – директор Новотроїцького міського будинку культури «Горняк», член комісії (за згодою);

Суботовська Людмила Анатоліївна – спеціаліст ІІ категорії Відділу КМС Ольгинської ВЦА, член комісії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про проведення І етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новотроїцького МБК ім.. Лесі Українки.
  2. Про проведення ІІ етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новотроїцького МБК ім.. Лесі Українки.
  3. Про визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу.

1. По першому питанню порядку денного:

СЛУХАЛИ: Буркаль І.А., голову конкурсної комісії, яка ознайомила членів комісії, що сьогодні 22 грудня 2021 року проходить конкурс на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області. Один член комісії (Мацуй О.) відсутній на засіданні з поважних причин. Для участі у конкурсі подано 1 заявка.

Також зазначила, що відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області конкурс відбувається у 2 (два) етапи.

Перший етап – документи,  подані кандидатом на посаду керівника закладу перевіряються на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам. Заслуховується презентація програм розвитку закладу культури на один і п'ять років.

ВИСТУПИЛИ:

СЛУХАЛИ: Буркаль І.А., голову конкурсної комісії, яка зазначила, що членами комісії було розглянуто надані кандидатом Вишневською Мариною Миколаївною документи та допущено її до конкурсу. Заслухано презентацію програм розвитку закладу культури на один і п'ять років і поставила питання на голосування щодо затвердження результатів проведення І етапу конкурсного відбору.

УХВАЛИЛИ:

1. Затвердити результати проведення І етапу конкурсного відбору на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області.
  2. Голосування:    «за» - 6

Рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів).

1. Допустити до II етапу (співбесіда) кандидата на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області, яка пройшла І етап.

Рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів).

1. По другому питанню порядку денного:

СЛУХАЛИ:  Буркаль І.А., голову конкурсної комісії, яка зазначила, що другим  етапом є співбесіда. Кандидату задаються питання щодо знання Закону України «Про культуру». Відповідь оцінюється шкалою від 0 до 5 балів.

ВИСТУПИЛИ:

СЛУХАЛИ: Буркаль І.А., голову конкурсної комісії, яка зазначила, що членами комісії прийнято відповідь на питання щодо знання Закону України «Про культуру» ІІ етапу конкурсного відбору, і поставила питання на голосування щодо затвердження результатів проведення ІІ етапу конкурсного відбору (знання Закону України «Про культуру»).

УХВАЛИЛИ:

Затвердити результати проведення ІІ етапу конкурсного відбору на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області (знання Закону України «Про культуру»).

Рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів).

1. По третьому питанню порядку денного:

СЛУХАЛИ: Буркаль І.А., голову конкурсної комісії, яка оголосила результати проведення конкурсу. Переможцем конкурсу на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області визначена:

Вишневська Марина Миколаївна

Рекомендувати Відділу КМС Ольгинської ВЦА протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу  укласти з ним строковий трудовий договір (контракт) у письмовій формі строком на 6 років.

За результатами конкурсу:

1.Визнати переможцем конкурсу на посаду директора Новотроїцького міського будинку культури імені Лесі Українки Волноваського району Донецької області:

Вишневську Марину Миколаївну

2.Рекомендувати Відділу культури, молоді та спорту Ольгинської селищної ВЦА протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу  укласти з ним строковий трудовий договір (контракт) у письмовій формі строком на 5 років.

Рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів).

Голова комісії                                                                   Інна БУРКАЛЬ

Секретар                                                                              Нелля ПИЛИПІВ

Члени комісії:                                                                    Наталя ІЛЬЧЕНКО

Людмила СУБОТОВСЬКА