Про святкові заходи до Дня Святого Миколая

Дата: 18.12.2021 20:26

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує? Чи не різочку часом?

У серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.

Діти з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання…

У закладах освіти та культури Ольгинської селищної ВЦА відбулись святкові заходи, присвячені Дню Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників і дітей. За народними повір’ями, саме 19 грудня Святий Миколай щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину. Якщо ж напередодні чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов’язково виконає.

До цього свята малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І, звичайно, він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори, та побажав їм бути здоровими, добрими та терплячими, і чекати його на наступний рік.

Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. А дорослим він побажав усього найкращого – здоров’я, щастя та благополуччя, миру та добра у кожній хаті.