Практична конференція «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях».

Дата: 30.11.2021 13:42

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 січня 2021 року № 7/5-21, 08 грудня 2021 року облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою проводиться практична конференція «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях».

Метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямками:

основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання;

надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності;

інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проєктів, державних програм фінансування бізнесу;

презентації ефективних практик з питань розвитку бізнесу та історії успішної роботи підприємців.

До участі в конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міжнародних організацій, малого і середнього бізнесу, бізнес-асоціацій, громадських організацій тощо.

Початок роботи конференції – о 10-00 годині 08 грудня 2021 року у конференц-холі Донецької торгово-промислової палати (м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 43А). Для участі у конференції обов’язкова наявністьCOVID-сертифікату про вакцинацію або негативний ПЛР-тесту (термін дії 72 години)

Запрошуємо прийняти участь у конференції

Для участі у конференції просимо до 02 грудня 2021 року обов’язково зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3EMjWOB.