Обережно: сказ!

Дата: 23.11.2021 10:08

22 листопада 2021 року відбулось засідання  державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Волноваській  районній  державній адміністрації. На порядку денному розглянуто питання  про оголошення неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запровадження карантинних обмежень в смт.Новотроїцьке.

18 листопада 2021 року на власному подвір’ї господар помітив невластиву поведінку   кішки, яка раптово накинулась на нього вранці та перед цим була відсутня на подвір'ї декілька місяців. Спеціалістами складено  акт епізоотичного обстеження, відібрано патматеріал для лабораторного дослідження на сказ, знищено труп тварини методом спалювання, проведено дезінфекцію території домогосподарства, де знаходилася тварина, щеплено сприятливих до сказу тварин.

Комісія оголосила населений пункт Новотроїцьке   таким, що перебуває в межах загрозливої зони неблагополучного пункту щодо сказу тварин з 22.11.2021 року, та    затвердила план заходів з ліквідації сказу на цій території. До загрозливої зони увійшли мисливські угіддя державного резерву навколо населеного пункту на відстані 10 км.