Проєкт Стратегії зниження ризику лих Ольгинської територіальної громади на 2021-2030 роки.

Дата: 22.11.2021 08:00

Шановні мешканці  громади!

Вашій увазі представляється проєкт Стратегії зниження ризику лих Ольгинської територіальної громади на 2021-2030 роки.

І хоча Ви зараз перебуваєте у статусі Ольгинська селищна військово-цивільна адміністрація, це не є приводом для того, щоб гаяти час, треба запланувати подальші кроки для забезпечення захистом своїх мешканців громади.

І один з таких кроків,на сьогодні, практично вже зроблено робочою групою громади та спеціалістами АКТЕД .

Стратегія зниження ризику лих громади – це напрямок для громади, об’єднання відображення реальної ситуації з стану цивільного захисту і сміливих очікувань та надій на краще, котрі можуть бути досягнуті шляхом реалізації закладених до цього документу планів. Ці плани складали ми спільно, враховуючи, в першу чергу, ваші думки, котрі були висловлені як в рамках анкетних опитувань, проведення фокус-груп так і через представників сіл і селищ, котрі приймали участь в засіданні робочої групи. В результаті спільних зусиль і було напрацьовану Стратегію зниження ризику лих, котра спрямована на поступальний рух, крок за кроком до досягнення намічених цілей.

Стратегія розроблена і розрахована на 10 років, це реальний термін, за який можна зміцнити ЦЗ населення громади та підсилити матеріально. Важливо від  громади докласти максимум зусиль у вирішенні спільних проблем мешканців усіх населених пунктів, які  входять до складу Ольгинської громади та реалізації спільних завдань щодо якості захисту життя та здоров’я, будинків та будівель у громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію спільних інтересів влади та громади, я вважаю, що необхідно і бізнес залучати до виконання поставлених цілей.

Наша команда має надію, що спільно розроблений документ може стати дорожньою картою вже зараз. Слід докладати власні зусилля, об’єднуватися навколо закладених вами ідей, котрі відповідають вашим очікуванням, і починати рухатися вперед.

З повагою, неурядова організація АКТЕД