Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин
Дата: 16.11.2021 19:30
Кількість переглядів: 568
Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин
Управління Держпродспоживслужби інформує, що в листопаді на території мисливських угідь Ольгинської селищної ВЦА буде проводитися кампанія з пероральної імунізації хижих м’ясоїдних тварин шляхом розкладання приманок з вакциною.
Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 на 4 см з активною імунною вакциною всередині. Ці заходи необхідні для створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.
Прохання до мешканців Ольгинської селищної ВЦА: при виявленні приманок не брати їх руками й не переносити з місць розкладання.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341560/77d5408c8ef10eb199463cb49e433371.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341560/77d5408c8ef10eb199463cb49e433371.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)