Волноваський РЦЗ інформує

12.11.2021 рік – дата проведення заходу

Волноваський РЦЗ інформує:

Інформування про мінну небезпеку

Сьогодні у Волноваському районному центрі зайнятості, за участю FSD (Швейцарський Фонд протимінної діяльності), пройшов вебінар для внутрішньо переміщених осіб на тему мінної небезпеки. Даний Фонд займається проблемами розмінування в гарячих точках світу і, зокрема, в Україні та на даний час приділяє більшу увагу лінії зіткнення і містам, які знаходяться в безпосередній близькості від неї.

Захід відбувся в рамках проєкту по інформуванню населення про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів, що залишилися після військових дій. Спікер вебінару Людмила Киян розповіла про види мін, небезпечні місця та показала на фото-прикладах, як можна виявити міну і вберегти себе від можливих небезпек. Також під час вебінару фахівчиня проєкту зазначила, що важливо знати три основні правила безпеки: не ходити в небезпечні місця, не чіпати вибухонебезпечні предмети руками та при виявлені таких предметів негайно повідомити в МНС.