Привітання з професійним святом

Дата: 09.11.2021 09:33

Шановні працівники і ветерани сфери культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя мистецтву.

Вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Відродження, розвиток і збереження національної культури є основним напрямком роботи працівників закладів культури, творчих колективів.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранною національною спадщиною нашого народу. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим. Введення карантинних обмежень внесло корективи у роботу закладів культури,  які потребують нових підходів та форм роботи. Переконаний, що ви впораєтесь і ми побачимо нові творчі проєкти.

Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, оптимізму, творчого натхнення і довголіття, вдячних глядачів, добра, любові і краси.

Зі святом!

Керівник Ольгинської селищної ВЦА                                                        Володимир СОЛОГУБ