Про призупинення особистих прийомів

Дата: 19.10.2021 10:38

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

У зв’язку з тим, що на території Донецької області встановлений червоний рівень епідеміологічної небезпеки, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з 18.10.2021 року тимчасово призупинено особистий прийом громадян, обмежено допуск до адміністративної будівлі Ольгинської селищної ВЦА.

З метою забезпечення прав громадян на звернення до Ольгинської селищної ВЦА роз’яснюємо наступне.

Громадянам, які мають бажання звернутись до Ольгинської селищної ВЦА, прохання звертатись в письмовій формі поштовим зв’язком за поштовою адресою: вул. Маяковського, 32-б, смт.Ольгинка Волноваського району Донецької області, 85730, або на офіційну електронну адресу Ольгинської селищної ВЦА olginska.vca@dn.gov.ua

Крім того, на час скасування особистих прийомів громадян в Ольгинській селищній ВЦА протягом робочого часу буде функціонувати телефон «гарячої лінії» - 0662100396, а також на зручному для громадян місці розміщено скриньку «Для звернень громадян». Скринька розташована на центральному вході у приміщенні Ольгинської селищної ВЦА.

Про відновлення особистих прийомів громадян керівником та спеціалістами Ольгинської селищної ВЦА буде повідомлено додатково!

Просимо вибачення за тимчасові незручності