Привітання з Днем захисників і захисниць

Дата: 14.10.2021 08:56

Шановні воїни, захисники України! Дорогі ветерани, військовослужбовці! Від щирого серця вітаю вас із Днем захисника і захисниць України, який співпадає з великим православним святом – Покрови  Пресвятої Богородиці. Саме Божа Матір здавна вважалась захисницею українського козацтва, а тепер – і  українського війська.

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної держави. Низький уклін нашим мужнім співвітчизникам, які зі зброєю у руках боронять нашу землю на сході України. Цього дня ми згадуємо й імена загиблих героїв – усіх, хто  заплатив найбільшу у світі ціну за нашу свободу. Ми не маємо права забувати про їх осиротілі родини, про тих, хто вижив і потребує нашої з вами уваги, підтримки та допомоги.

Дорогі захисники Української держави!

Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв-визволителів. Ваша мужність і патріотизм уже здобули повагу і вдячність українців.

Сердечно вітаю вас з Днем захисника і захисниць України – святом, яке увібрало у себе багаті та славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі. Бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань!

З повагою, керівник Ольгинської селищної ВЦА Володимир СологубФото без опису