30 вересня - День усиновлення в Україні

Дата: 30.09.2021 10:46

Вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім’ї, дітей і молоді.

День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності. Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину-сироту – означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Висловлюю велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди поселяться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Керівник Ольгинської селищної ВЦА                                               Володимир СОЛОГУБ