Привітання з Всеукраїнським Днем бібліотеки

Дата: 30.09.2021 08:31

Шановні бібліотекарі Ольгинської селищної ВЦА!

Щиро вітаю Вас зі святом – Всеукраїнським днем бібліотек. У професійному святі бібліотечної спільноти закладено глибинний сенс, адже лише з інформацією, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини і всього суспільства.
Бажаю Вам отримувати насолоду та задоволення від професії, обраної серцем, від усвідомлення користі, що її приносять людям бібліотекарі, від причетності до великої культурологічної справи, яку активно провадите!
Бажаю всім працівникам бібліотек і читачам міцного здоров’я, сили і добра, віри у світле майбутнє й наснаги для його творення!

Керівник Ольгинської селищної ВЦА                                  Володимир СОЛОГУБ