Дата: 17.07.2021 08:47
Кількість переглядів: 2050

16 липня у БК «Горняк» відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. З професійним святом працівників НТРУ привітали: голова Волноваської райдержадміністрації Анатолій Немченко, керівник Ольгинської селищної військово-цивільної адміністрації Волноваського району Володимир Сологуб, генеральний директор майнингу Євгеній Цимарман, в.о. голови правління ПРАТ «Новотроїцьке р/у» Михайло Хохотва, директор з управління персоналом Сергій Харабуга, директор з виробництва Дмитро Дробот, голова профспілки Ліна Орловська.

Свої вітання присутнім подарували творчі колективи БК «Горняк». Свято продовжилося виступом ВІГ та молодіжною дискотекою.

Шановні працівники ПРАТ «Новотроїцьке р/у»!

Щиро бажаємо вам сталевого здоровя, оптимізму, добра і злагоди в родинах, невичерпної енергії та нових професійних звершень. Нехай усі плани обовязково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя.