Звіт поліцейських офіцерів Ольгинської громади за 1 півріччя 2021 року

Дата: 16.07.2021 15:08

16.07.2021 у смт Ольгинка поліцейські офіцери громади звітували за перше півріччя роботи у 2021 році.

Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції України. Він не тільки працює на території громади, але й живе там.

Поліцейські офіцери громади, які обслуговують нашу громаду - Сєрік Євген Юрійович (Новотроїцьке), Корба Сергій Олександрович (Ольгинка), Ахріменко Олексій Миколайович (Володимирівка).

Для оперативного спілкування та підвищення довіри у громаді до офіцера поліції та до Національної поліції у кожному населеному пункті були створені групи для громадян у Viber. Спільно з селищними радами були реалізовані проекти регулювання чисельності бродячих тварин (Новотроїцьке), безпечного будинку, що обладнаний камерами відеоспостереження (Новотроїцьке), інш. Значна увага офіцерів спрямована на захист прав дітей, що виховуються у сім’ях у складних життєвих обставинах,  протидії домашньому насиллю. Найбільша кількість правопорушень була пов’язана з крадіжками. Велика робота проведена з дітьми та підлітками у дитячих садочках та школах.

Керівник Ольгинської селищної ВЦА В.Сологуб висловив надію, що за підтримки поліцейских офіцерів громади, активної участі мешканців, у селах та селищах громади зменшиться кількість порушень правил благоустрою населених пунктів, у тому числі, зменшиться кількість несанкціонованих звалищ, сухостою.