Привітання з днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Дата: 16.07.2021 15:06
Кількість переглядів: 1946

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості, прийміть поздоровлення та вдячні слова за самовіддану та важку працю, яка впродовж багатьох років зміцнює промислову потужність регіону.

День працівника металургійної та гірничодобувної промисловості є особливим для нашої Ольгинської громади, адже гірничодобувні підприємтва є бюджетоутворюючими. Прийміть щиру подяку за труд!

Нехай всі намічені вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі. Адже працівники металургійної та гірничодобувної промисловості завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя!

Від усього серця бажаю всім нових трудових звершень на благо нашого рідного краю й України.

Хай вам щастить!

З повагою, керівник Ольгинської селищної ВЦА                             В.Сологуб