Привітання з Днем бухгалтера від керівника Ольгинської ВЦА

Дата: 16.07.2021 12:54

Шановні бухгалтери відділів та структур Ольгинської селищної ВЦА!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем бухгалтера! Це професія найбільш точних і прагматичних людей у цьому світі! Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток нашої громади та держави загалом. Впевнений, що Ви і надалі сприятимете розвитку та зміцненню економічного потенціалу нашої територіальної громади.

Бажаю в будь-якій ситуації тримати баланс, не втрачати з уваги жодної цифри і значення, бажаю роботи без труднощів і помилок, а життя – з достатком і позитивним сальдо, стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації. Бухгалтер – це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати Вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше приємних сюрпризів, веселих зустрічей та радісних емоцій! Нехай Ваша професія радує благополуччям, робота приносить задоволення та колеги цінують за важливість праці!

Керівник Ольгинскої селищної ВЦА                          Володимир Сологуб