ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ТА ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Дата: 02.12.2020 13:55

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Детальний план території ділянки «Західна» Вапнякового кар’єру Новотроїцького родовища флюсових вапняків і доломітів з метою розміщення (розширення) об'єктів виробничої потужності на території Ольгинської селищної ради (село Пільне) в межах населеного пункту (далі – проєкт ДДП).

Ольгинська селищна рада повідомляє про початок громадських обговорень проєкту ДДП.
Проєкт ДДП виконаний на земельну ділянку, яка розташована у межах населеного пункту, на території Ольгинської селищної ради Волноваського району Донецької області з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності на території ділянки «Західна» Вапнякового кар’єру Новотроїцького родовища флюсових вапняків і доломітів.
Передбачувана процедура громадського обговорення:
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме  04 листопада 2020 на сайті Ольгинської селищної ради до 04 грудня 2020.
Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження                   та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.
Ознайомитися з проєктом ДДП, звітом про стратегічну екологічну оцінку  та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Ольгінка, вул. Маяковського, буд. 32. E-mail: olginka2013@ukr.net. Тел.: +38(066) 904 16 38.
Зауваження і пропозиції до проєкту ДДП подаються до Ольгинської селищної ради.
Відповідальна особа: Землевпорядник Манник Тетяна Анатолїівна  (контактні дані: olginka2013@ukr.net. Тел.: +38(066) 904 16 38).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

Селищний голова                                                                      Т.Каїка