Ольгинська селищна рада

Протоколи наступних засідань робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку потенційної Ольгинської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата: 30.10.2019 09:56

Протокол

П’ятого засідання  робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку потенційної Ольгинської селищної об’єднаної  територіальної громади

18.09.2019р                                                                          сел. Новотроїцьке

Присутні:

Члени робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку потенційної Ольгинської селищної об’єднаної територіальної громади. Національні експерти ООН. Мешканці громади.

Всього 19 осіб, з них _14_жінок.

Порядок денний:

1. Застосування гендерних аспектів при розробці стратегічного бачення потенційної Ольгинської громади.

2. Побудова «дерева проблем». Відбір центральної проблеми. Пошук проблем, пов’язаних з центральною. Побудова ієрархії причинно-наслідкових зв’язків.

3. Побудова «дерева цілей».

4. Перегляд та уточнення структури стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

5. Застосування Теорії змін в стратегії розвитку громади

Виступили:

- Максим Філяк та Юлія Гончар, представники ООН Жінки – про застосування гендерного підходу при підготовці Стратегії розвитку громади.

-  Івахнін Сергій -  про застосування методології «дерева проблем». Відбір центральної проблеми. Пошук проблем, пов’язаних з центральною. Побудова ієрархії причинно-наслідкових зв’язків. Побудова «дерева цілей». Перегляд та уточнення структури стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії. Застосування Теорії змін в стратегії розвитку громади.

- Члени робочої групи – опрацювали в групах та підготували завдання для операційних цілей

Вирішили:

1. Врахувати методології застосування гендерного підходу при підготовці Стратегії розвитку громади.

2. Врахувати дані при побудові «дерева проблем». Опрацювати підготовлені в групах завдання для кожної операційної цілі при побудові «дерева цілей». Переглянути та уточнити структуру стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

3. Провести окремі засідання представників робочої групи разом з зацікавленими особами (представниками громад), головами селищних та сільської рад, які входять до  потенційної Ольгинської селищної об'єднаної територіальної громади для перегляду та/або підготовці технічних завдань проектів розвитку  в межах визначених завдань операційних та стратегічних цілей.

4. Оголосити на офіційному сайті Ольгинської селищної ради та інших можливих ресурсах про конкурс ідей щодо проектів розвитку потенційної Ольгинської ОТГ.

До 20.09.2019

5. Членам робочої групи провести публічні обговорення стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

До 23.09.2019

6. Доручити національному експерту Сергію Івахніну узагальнити отримані дані.

Голова РГ                                                                            Т.В.Каїка

Секретар РГ                                                                         О.В.Безсмертна

Протокол

_10.10.2019р                                                             сел. Володимирівка

Присутні:

Члени робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку потенційної Ольгинської селищної об’єднаної територіальної громади. Національні експерти ПРООН. Мешканці громад.

Всього _12_ осіб, з них _8_жінок.

1. Підведення підсумків конкурсу ідей щодо проектів розвитку.

2. Розгляд переліку проектів для реалізації стратегічних цілей та завдань Стратегії.

3. Адаптація Програми соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік зі  структурою стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

1. Підвели підсумки конкурсу ідей щодо проектів розвитку.

2. Розглянули узагальнений перелік проектів для реалізації стратегічних цілей та завдань Стратегії.

3. Проаналізували можливість адаптація Програми соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік зі  структурою стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

Вирішили:

1. Рекомендувати Володимирівській та Благодатненській селищним радам  адаптувати Програми соціально-економічного розвитку громад на 2020 рік зі  структурою стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

2. Погодити проект плану впровадження Стратегії на 2020-2022 роки та проект системи моніторингу.

Протокол

_15.10.2019р                                                             с. Миколаївка

Присутні:

Всього _10 осіб, з них _9_жінок.

Вирішили:

1. Рекомендувати Миколаївській сільській раді  адаптувати Програму соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік зі  структурою стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

Голова РГ                                                                            М.І.Мартинов

Секретар РГ                                                                         О.П. Нуд

Протокол

15.10.2019р                                                               сел. Новотроїцьке

Присутні:

Всього _5_ осіб, з них 3__жінки.

Вирішили:

1. Рекомендувати Новотроїцькій селищній раді  адаптувати Програму соціально-економічного розвитку громади на 2020 рік зі  структурою стратегічних, операційних цілей, завдань та заходів Стратегії.

Голова РГ                                                                            О.Г. Ворожбіт

Секретар РГ                                                                       О.В.Безпала

_17.10.2019р