240 років улюбленому селищу

Дата: 21.09.2019 16:00

21 вересня ми відзначали день нашого рідного селища. Але цього року він був особливим, адже йому виповнилося не мало і не багато 240 років! Розпочалося все з урочистої ходи підприємств та навчальних закладів, яка вже стала традиційною, потім вихованці школи представили масштабний флеш-моб, який перейшов в основний святковий концерт. На святі була присутня директор БО «Я-Волноваха» Інесса Ян-Косьміна, яка передала привітання і подарунки від народного депутата Дмитра Лубінця. Несподіваним став подарунок колишнього учителя нашої школи Жуковського Василя Михайловича, який презентував спроектований ним герб нашого селища, а також подарував голові Ольгинської селищної ради Каїці Тетяні Валеріївні булаву та присягу, як символи влади. Учасники танцювального колективу і вокальних ансамблів показали чудову концертну програму з новими неймовірними танцями, піснями та неочікуваними виступами наших мешканців. Селищний голова традиційно привітала довгожителя нашого селища, подружніх пар, які відзначали в цьому році срібний та золотий ювілей, також подружню пару, яка нещодавно одружилась, переможців конкурсів "Пасха красна" та "Миттєвості життя селища", не забули також про найменшого жителя, який зовсім недавно з'явився на світ. Тетяна Валеріївна всім вручила грамоти та невеличкі, але приємні подарунки. Завершилося свято виступом жіночого вокального ансамблю "Горлиця" та піснею-гімном нашого селища. Ввечері на наших жителів чекав сюрприз, а саме дискотека із спеціально запрошеними ді-джеєм та МС. Велика подяка всім жителям та гостям, які завітали на наше свято!!!